bachovy-esence

POMOC PŘI POTÍŽÍCH S EMOCEMI, PSYCHIKOU.
ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY.
PŘÍRODNÍ PRODUKTY.

 

 

 

Bachovy květové esence

jsou součástí terapie z pohledu celostní medicíny. Orientují se hlavně na disharmonii duševních stavů.
Je prokázáno, že zdravá mysl udržuje i zdravé tělo, tedy v některých případech mohou být esence nápomocny k předcházení či vyřešení psychosomatických potíží.

Pohlížejí na člověka jako na celek se svými přednostmi i slabostmi a napomáhají tam, kde negativní pocity a emoční stavy (strachy, obavy, vztek, nenávist, žárlivost, smutek, únava mentální i fyzická, apatie, nízké sebevědomí, nesoustředěnost) obtěžují život člověka, nebo jeho blízké a okolí. Pomáhají překonat těžké životní situace u dětí i dospělých. Mohou pomoci i zvířatům.

Bachovy esence jsou zcela přírodního původu, netoxické a mohou je užívat lidé všech věkových kategorií včetně gravidních žen a kojících matek. Jsou vyrobeny z divoce rostoucích rostlin, stromů a léčivých pramenů.
Směsi se dělají individuálně, pro každého podle potřeby. Sklenička s kapátkem se naplní částečně vodou bez chloru, přidá se jako konzervant troška lékařského glycerinu a k tomu to hlavní: směs několika Bachových esencí, pečlivě vybraných po rozhovoru s klientem.

Kapky se většinou se užívají dlouhodobě, kapou se kapátkem 4x denně (nebo dle potřeby i častěji) přímo do úst. Při užívání nejsou žádná omezení.

Používání Bachových esencí nenahrazuje lékařskou péči, ale v mnoha případech může být nápomocno k uzdravení. Může se kombinovat se všemi druhy léčby, nemá vedlejší účinky.

Toto je jen velice zběžná informace o Bachových esencích. Měl by s nimi pracovat pouze člověk, který absolvoval speciální kurs – jen tak lze zaručit jejich správnou indikaci.